mali wielcy ludzie- czyli jak Bartek spotyka na swojej drodze wspaniałe osoby..:)Niesamowite jest to, jak 14-miesięczny chłopczyk potrafi przyciągać do siebie wielu wspaniałych ludzi. Może to ten brak stopy wywołuje litość i chcą pomagać?!   NIE!!! To nie to... On jest po prostu wyjątkowym dzieckiem, radosnym, uśmiechniętym- nikt nie patrzy na to, że czegoś nie ma... każdy widzi to co MA, jaką pozytywną energią potrafi zarazić niejedną pełnosprawną osobę...

  Dzięki  p. Oli Bartek wspaniale radzi sobie w basenie... Nie boi się wody, a dodatkowo jest to dla Niego świetna rehabilitacja.


Jak wiadomo dla każdego ważne jest zatrzymywanie chwil... uwiecznianie ich na zdjęciach. Bartek miał to szczęście poznać Karolinę i Marcina... dwoje cudownych fotografów, którzy zechcieli zrobić Bartkowi ogromny prezent w postaci tych oto zdjęć....
 :)
 
 
 
 
 
 
 
a to zdjęcia Marcina:

K.

Damian Orzechowski

2 komentarze:

  1. Damian, blog dodaję do ulubionych i bardzo dziękuję też za takie miłe słowa. Dawno mi nic nie sprawiło tyle radości, co zdjęcia Wam zrobione :)Trzymam kciuki za Bartusia za Was i wierzę, że kiedyś Bartuś też przebiegnie taki dystans jak Ty ostatnio.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Post dodała Karolina.Oczywiście ja mam takie samo zdanie jak Ona,co do osób,które są tu wymienione.Myślę,że taki dzień nastąpi na pewno,a wtedy poproszę dobrego fotografa o zrobienie kilku zdjęć;)

      Usuń