Biegają dla Bartka!

W najbliższą niedzielę odbędzie się kilka ważnych biegów. My skupiamy się na Warszawie. W stolicy odbędzie się I Orlen Warsaw Marathon, a przy okazji tego biegu, odbędzie się równiez bieg na 10km.  Jesteśmy niesamowicie szczęścliwi, bo w każdym z tych biegów pobiegną nasi biegacze, tzn. pobiegną dla Bartka!
Na 10km pobiegnie Łukasz, który biega  dla Bartka niemalże od samego początku akcji. Życzymy jak najlepszego czasu na mecie!
Do startu na królewskim dystansie 42,195km przygotowuje się Maciek, który po raz pierwszy założy koszulkę z logo akcji. Maciek niestety zmaga się z kontuzją i jego start stoi pod znakiem zapytania, dlatego jeszcze bardziej trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!
Poza biegami Orlen w Warszawie odbędą się zawody drużynowe w ramach Accreo Ekiden i tam równiez pobiegną dla Bartka!I to cała drużyna Adidas Running Team! Trzymamy kciuki i życzymy zwycięstwa!
P.S.
Szczególne podziękowania należą się Maćkowi Garbaczowi i Krystianowi Parandykowi. Maciek wspomniał o naszej akcji Krystianowi z Adidas Running Team i w ciągu kilku godzin sprawa była załatwiona! Koszulki z logo akcji pojechały do Warszawy, info o akcj znalazło się na stronie zawodów, pełna mobilizacja!Nadmienię tylko,że Maćka osobiście poznałem wczoraj,a Krystiana i całej jego drużyny nigdy nie widziałem na oczy!Biegacze są wspaniali!Bieganie łączy ludzi!
Jutro wyniki i relacje z biegów!;)

Damian Orzechowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz