Dzieje się!

Ostatnio całkiem sporo się u nas dzieje!
Za mną połówka w Warszawie, z której przywiozłem dwie rzeczy: nową życiówkę na 21,097km i uraz prawego kolana...Prawdopodobnie nieświadomie chciałem odciążyć lewe, kontuzjowane kolano i przeciążyłem prawe.Pech!Od startu w Warszawie przebiegłem zaledwie 5km, muszę oszczędzać kolana, tylko czy to jest sposób,żeby przebiec maraton?! Ponoć dużą rolę na tym dystansie odgrywa psyche i na to liczę.

Poza Cracovia Maraton, szykują się jeszcze co najmniej dwa duże i ważne dla nas wydarzenia.
10.05.2013 dzięki niesamowitej pracy i zaangażowaniu studentów z Akademickiego Biura Karier odbędzie się koncert na rzecz Bartka!Na kieleckiej Kadzielni(!)Wystąpi zespół Pectus oraz Ania Wyszkoni!!! Bilety w cenie 50zł można zamawiać i kupować bezpośrednio u nas, a także w Akademickim Biurze Karier (info:Iwona Wojna - 500 833 805), Galerii Korona i UJK przy ul. Żeromskiego w Kielcach. 
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!


I jeszcze coś. Chociaż piszę o tym na końcu tego posta, to jest to dla mnie niezwykle ważne. Jeżeli wszystko się uda (a dużo na to wskazuje), to spełni się moje wielkie marzenie!Marzenie, które noszę w sobie od samego początku mojego biegania. Myślę, że nie zapeszę jeśli o tym napiszę...W Maju, dokładnie 26.05.2013 chcemy zorganizować bieg dla Bartka!! Przy ogromnej pomocy i wielkim zaangażowaniu człowieka, którego kieleckim biegaczom przedstawiać nie trzeba( mowa oczywiście o Bartku Kozłowskim), organizacja biegu  "5-tka dla Bartka" nabiera rozpędu!Mamy już wsparcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, teraz wszystko zależy od tego, czy uda nam się znaleźć wystarczającą ilość sponsorów, tak aby bieg zorganizowany był naprawdę profesjonalnie!
Mam nadzieję, że z czasem będę mógł napisać więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia!

Bartek podczas "Kieleckiej Dychy", foto: A.Rogalski
Bartek podczas "Kieleckiej Dychy", foto: A.RogalskiDamian Orzechowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz