Podziękowania!!!

Żyć to znaczy okazywać wdzięczność
za słoneczny blask i miłość,
za ciepło i czułość,
których jest tak wiele w ludziach i rzeczach....


Zabrzmi to dziwnie, ale chyba się nie spodziewaliśmy, że jest wokół nas aż tylu wspaniałych ludzi chętnych do bezinteresownej pomocy Bartkowi i nam.
Od koncertu minęło raptem kilka godzin - jeszcze nie możemy dojść do siebie:-) To co się wydarzyło w Amfiteatrze Kadzielnia,  przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.Wspaniała atmosfera, mnóstwo ludzi, świetna zabawa i gwiazdy, które zagrały specjalnie dla Bartka!
Zacznijmy od braci z zespołu Pectus... skromni, przemili... każdy przybił "piątkę" z Bartkiem  - Dziękujemy!!!!

                                            

Prowadzący Paweł Jańczyk - rzecznik prasowy Korony Kielce, autor nieprzeciętnego bloga o bieganiu szuranie.pl, i bez wątpienia mistrz licytacji;) - namówił "Pana od komarów" oraz "Pana który zostawił, żonę w aucie na 3 godziny przed Amfiteatrem" na wylicytowanie koszulek za naprawdę duże pieniądze!No i wspaniale prowadził cały koncert! Pawle - Dziękujemy!!!!Na koniec wystąpiła Ania Wyszkoni ze swoim zespołem. Była po prostu niesamowita. Występ i show jaki przygotowała dla publiczności, zrobił na nas niesamowite wrażenie! Aniu dziękujemy za ten występ i za te piękne słowa!!!


http://www.youtube.com/watch?v=b4S0aRQoOtQ Największe podziękowania (już po raz setny!) należą się oczywiście dwóm wspaniałym studentkom:  IWONA WOJNA i PAULINA ZAPAŁA - dziewczyny zorganizowały koncert, zaprosiły gwiazdy, dopieły wszystko na ostatni guzik.Dziewczyny jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za to, co zrobiłyście dla Bartka. Jesteście wspaniałe!
Ogromne podziękowania (oczywiście) należą się również dla wszystkich osób z Akademickiego Biura Karier, Fundacji "Możesz Więcej", wolontariuszy - studentów UJK, którzy zbierali pieniądze do puszek i wspaniałej publiczności!Pragniemy podziękować również  Panu Leszkowi Wojteczkowi prezesowi firmy WTÓRPOL i Fundacji ECO TEXTIL DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM., który po raz drugi wspomógł Bartka kwotą 5000zł!!!
Warto przypomnieć, że to właśnie ten człowiek jako pierwszy wsparł akcję "Biegnę, żeby Bartek mógł biegać" podczas Półmaratonu Wtórpol 2012!Dziękuję w tym miejscu i mam nadzieję, że będę mógł zrobić to również osobiście!Karolina Orzechowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz